KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9963642
nr 996 3642
Nils Rundgren Björnjägaren
(1890-1971), Sverige
Blandteknik, Nils Rundgren Björnjägaren (1890-1971), signerad. 1969, bladets mått: 30x41
Nils Rundgren, Björnjägaren, född 1890, död 1971, svensk målare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 23 november 2015
kl 20:51:52
21/11 08:39:57
Nils Rundgren Björnjägaren
Läs mer om Nils Rundgren Björnjägaren